Hava Durumu Tahmini

Gelişmiş Hava Durumu Tahmini
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.76 MB
  • Version 1.5
  • Dil TR / EN
  • Firma Shoreline Park, Inc.
Hava Durumu Tahmini uygulaması ile 7 günlük ve 24 saatlik hava durumu tahminlerini kolayca öğrenin. Uygulama içerisinde aynı anda birden çok şehri takip edebilir ve dışarı çıkmadan son kontrollerinizi anlık hava durumuna göre yapabilirsiniz.

Hava Durumu Tahmini uygulaması ile yaşadığınız bölgenin veya seyahat edeceğiniz bölgenin hava durumunu takip edebilirsiniz. Dışarı çıkmadan önce kontrol ederek giyeceğiniz kıyafetleri seçebilir veya çiftçi iseniz Tarlanızı hava durumuna göre sulayabilirsiniz.

Anlık olarak doğru hava durumunu sunan uygulama dünyanın dört bir yanında kullanılabilir halde geliştirilmiş ve her ülkenin her şehrinin hava bilgisini anlık olarak barındırmaktadır. Sade tasarımı ile anlık hava durumunu gösteren uygulama Android kullanıcıları için ücretsiz olarak geliştirilmiş şekilde markette yerini alıyor.

Gün doğumu ve gün batımı saatleri gibi ince detayları da gösteren uygulama Anlık görüş mesafesi, nem ve rüzgar hızını detay olarak sunmaktadır. 10 adet dili destekleyen uygulama dünyanın her yerinden kullanıcıları tarafından yüksek oy almıştır. Dışarı çıkmadan kesinlikle bakacağınız uygulamanın bir diğer güzel özelliği ise yağış ihtimalini net ve güncel bir şekilde göstermesidir, yağışın kaçta başlayacağı hava sıcaklığının saat kaç gibi yükseleceği veya düşeceğini uygulama içerisinden görebilirsiniz.   Diğer uygulamaların aksine uygulama sadece 7 günlük tahminleri vermiyor 24 saatlik gün içerindeki hava tahminlerini de bilgi olarak sunuyor. Aynı anda sadece kendi yaşadığınız şehri değil sağ üst köşeden ekleyebileceğiniz onlarca şehrin hava durumunu görebilirsiniz. Gök bilimleri ile uğraşanlar için ise uygulama içerisine eklenen güneşin bulunduğunuz bölgeye göre konumunu ve başlangıç bitiş çizgisi şeklinde sunuyor. Uygulama yapımcısı uygulamanın doğru bilgi verdiğini, daha gelişmiş özellikler sunduğunun garantisini veriyor.

Hava Durumu Tahmini indir